İstanbul Ankara otobüs bilet fiyatları

Tarih boyunca bütün uygarlıklara ev sahipliği yapan İstanbul medeniyetler başkenti olarak bilinmektedir. Her medeniyetin üzerinde bir iz bıraktığı güzellikleri ile görenleri kendisine adeta bağlıyor. Kız Kulesi’yle Galata Kulesi’yle Topkapı Sarayı’yla ve daha birçok kültürel mimari eserlerle yerli ve yabancı turistlerin görmekten kendi alamayacağı yüzlerce tarihi eseri görebilirsiniz. İstanbul’a birkaç saatlik çevre illerden gelip bu güzelliğe şahit olmak istemez misiniz? Yazın gür deniz mavisiyle Asya ile Avrupa kıtalarını birbirine bağlayan iki köprüsüyle dünyaca ünlü medeniyetlerin başkentinde bir gezintiyle İstanbul’un tadını çıkarabilirsiniz.

Adaları’yla boğaz köprüsüyle bir gezinti turuna çıktıktan sonra her gün düzenlenen Ankara otobüsüne atlayabilir başkentte de bir tur atabilirsiniz. Ankara tarihi Anıtkabir’iyle Aslanlı Yol ile Kızılay Meydanı ile meşhur yerlerini keşfe çıkabilirsiniz.  Augustus Tapınağı Ankara Kulesi Anadolu Medeniyetleri Müzesi ile tarihe ışık tutan bilgileri görebilirsiniz. Anıtkabir’e uğradığınızda ziyaretçi defterinizi doldurabilirsiniz. Ankara’nın bu güzelliklerine çok geçmeden şahit olmak istiyorsanız Ankara’ya bilet alarak gezi planınızın ilk adımını oluşturun.

            İstanbul Ankara biletine sahip olmak istiyorsanız firma firma dolaşma derdinden sizi kurtarıyoruz. Firmamız müşterilerine İstanbul Ankara otobüs bileti sağlamanın yanında geniş araç filomuzla da müşterilerine rahat ve konforlu bir yolculuk sağlamaktadır. Araçlarımızda wireless kişisel TV özelliği bulunmaktadır.

            Ankara’ya bilet almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Biletinizi satış ofisimize uğramadan telefonla ya da internet sitemiz üzerinden alabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden birkaç adımda İstanbul Ankara otobüs seferlerini görüntüleyebilir bilet rezervasyon işlemini ayırtabilir hatta koltuk seçimini bile yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden satın alacağınız biletlerinizi kredi kartınızla satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bankaların düzenlediği artı taksit ve erteleme kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

İster arkadaşlarınızla ister ailenizle ve sevdiklerinizle beraber bir hafta sonu gezisi planlıyorsanız İstanbul’a birkaç saat uzaklıkta Ankara’ya bilet alarak yolculuğunuzu planlamaya başlayın. Ankara’nın tarihi güzellikleriyle vakit geçirmek istiyor ve aynı zamanda alışveriş yapmak istiyorsanız tatilinizi de uzatabilirsiniz.  İstanbul Ankara otobüs bileti fiyatları firmadan firmaya göre değişkenlik göstermektedir.

Otobüs firmalarının her gün düzenli olarak düzenlediği İstanbul Ankara seferleri arasından size uygun saatte olanı internet üzerinden rezervasyonu yaptırabilir veya satın alma işlemini birkaç adımda yapabilirsiniz. Ankara’ya sefer düzenleyen 20 firma arasından dilediğiniz firmayı seçebilir ve koltuk düzenini de görüntüleyebilirsiniz. İstanbul Ankara otobüs bileti fiyatlarını sorgulatarak size uygun bileti görüntüleyebilirsiniz.

            İstanbul Ankara biletini almak için firmaların satış ofisine uğramanıza ihtiyacınız yok. İnternet üzerinden otobüs firmaları bileti satışını gerçekleştiren portallar aracılığı ile İstanbul Ankara otobüs biletine sahip olabilirsiniz. Bu portallar sayesinde aynı zamanda İstanbul Ankara biletine bütçenizi sarsmadan sahip olabilirsiniz.

İstanbul Ankara otobüs bileti fiyatları sezondan sezona ve firmadan firmaya göre değişse de ortalama fiyatları 40-50 tl’dir. Biletinizi önceden alarak ve dönüş tarihiniz belliyse gidiş- dönüş alarak biletinizi daha indirimli olarak alabilirsiniz. Ailenizle beraber bir İstanbul Ankara gezisi düzenliyorsanız aile indiriminden faydalanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *