otobüs bilet fiyatları


Nilüfer turizm , ülkemizin otobüs sektöründe bir dönüm noktası olmuştur. Sektöründe neredeyse bir devrimin altına imzasını atmıştır. Otobüs bilet fiyatları bakımından diğerleri ile Nilüfer Turizm aynı gibi gözükse de hizmet anlayışı ile bir adım değil üç-beş adım ileri çıkmıştır . Diğer Kamil Koç ve Pamukkale gibi bir kalite tutturmuş otobüs firmaları için dahi itici güç olmuş , kalitenin artmasını tetiklemiştir. Yolcularını ilk gazeteyi dağıtan , dvd oynatıcı ve müzik çaları koltukların arkasına monte den onlardı. İnternet uygulamasında diğerlerinden geri kalmamıştır .Peki bunları neden anlattım şimdiye kadar diye merak ediyor  olabilirsiniz .. Otobüs bileti sadece fiyatından ibaret değildir ,  sunduğu hizmetin kalitesi ile bu ücretin hepsini hak ediyor mu … Hostesler yeterince kibar mı ? Şöför ve hostlar yeterli eğitimi almışlar mı ? Zamanında hareket edip perondan ayrılıyor mu? Bu gibi kriterleri göz önünde bulundurmadan işlem yapmamalıyız.

İstanbul Ankara Otobüs Bilet Fiyatları

Ülkemizde trafiğin en yoğun yaşandığı hatların başında Ankara İstanbul karayolu gelmektedir. Başkentimize yoğun yolcu akışı rekabeti de beraberinde getirerek seyahat edenlerin avantajına sonuçlar doğurmuştur . İstanbul Ankara Otobüs Bilet Fiyatları için kafanızda fikir oluşturmak istiyorsanız tam yerindesiniz şu anda. Sitemizin arama arayüzünde gerekli yerleri doldurarak  Ankara İstanbul otobüsleri görülebilir , sunduğu yan olanakları öğrenilebilir , tv internet gibi . Sistemimize kayıtlı Süha , Anadolu , Mersin Vif , Yeni Adana , Ulusoy gibi seksen kadar otobüs firmasına ulaşabilirsiniz. Sistemimizde en çok yapılan sorgulamalar Konya İzmit İzmir Adana Mersin Antalya otobüs bilet fiyatları için yapılanlardır.

Ankara otobüs seferleri

Ankara’da gezilecek yerlerin başını Tunalı Hilmi ve Bestekar sokak çeker. Müzik ve eğlencenin en yoğun yaşandığı yerlerdir.

Tunalı Hilmi bir gece yarısı

Tunalı Hilmi bir gece yarısı

Sakarya Caddesi ise öğrencilerin sıklıkla ziyaret ettiği bir mekandır. Rahmi Koç müzesine giderseniz aynı zamanda Ankara Kalesini görme fırsatına da erişirsiniz çünkü birbirlerine bakışıyorlar bu eski tarihi yapı. Gezintiyi yaptıktan sonra Çengelhan ‘da karnınızı tıka basa doyurun , burada ki Ankara yemekleri inanılmaz lezzetli .

İzmir Otobüs Bilet Fiyatları

izmir acropol

İzmir eski tapınak

İzmir’e sitemizden alabileceğiniz biletle gidebilirsiniz . Eğer tatil amaçlı gidiyorsanız sizlere tavsiyem Agora ‘yı görmeniz olacaktır  . Agora eski Yunan kültüründe insanların oy kullandığı ve toplantı , gösteri gibi etkinliklerin yapıldığı toplanma alanıdır. Efes harabelerine uğrarsanız spor etkinliklerinin yapıldığı Gymansium , at arabaları gösterilerin ve yarışların yer aldığı Stadium mutlaka görülmelidir.

Konak , Alsancak yada Karşıyaka ne de güzeldir kordonuyla , deniziyle kokusuyla .

Mersin Adana Otobüs Bilet Fiyatları

Mersin Adana arasındaki en iddaalı firmaları bir araya getirerek tam bir rekabet yarattık .Buda size indirim kampanya ve fırsat olarak geri dönmektedir . Rekabetin olduğu yerde her zaman müşteri kazanır . Tokat Kırşehir Nevşehir Çorum Kayseri hatlarında da oldukça iyi indirimler son günlerde uygulanmakta Metro turizm , Varan ve Tokat seyahat tarafından.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *