Ulusoy otobüs bileti fiyatları

ULUSOY KALİTESİ İLE ULUSOY OTOBÜS BİLETİ ALMANIN EN KOLAY YOLLARI

               Türkiye standartları altına lüks ve konforlu yolculuğa her otobüs firmasından çok önce adım atan Ulusoy’da gün geçmesin ki yeni bir gelişme yaşanmasın. Her yeniliğin en başındaki listeyi çeken bu firmanın yapacakları bu güne kadar yaptıklarının teminatı. Yıllardır kaliteyi ucuza ve en kusursuz şekilde müşterilerine servis etmenin yanı sıra sürekli kendini geliştiren bu şirketin en büyük geniş ağ filosu olmanın da ayrıca gururunu yaşamakta.

Türkiye’nin her ilinde bulunan Ulusoy Bileti satış ofislerinden temin edeceğiniz Otobüs Biletiniz ile çıkacağınız yolculuğunuzda kalitenin ve saygılı hizmetin sınırlarını sonuna kadar müşterilerine hissettiren personeller sayesinde özel olduğunuzu hissedeceksiniz. Kullanımı kolay olan ve her işlemi zorlanmadan yapacağınız internet sitelerinin müşteri hizmetleri bölümünden Biletiniz hakkında bilgi alabilir Yada online işlem bölümünden Ulusoy Otobüs Bileti satın alma işlemini kredi kartınızla en çabuk halde temin edebilirsiniz. Sık seyahat eden

Ulusoy firması üye müşterilerine sunulan U kartınızda biriktirdiğiniz puanlarınızla Bilet satın alabilirsiniz. Üstelik internetten satın alınan Biletlerde %5 indirim ve ekstra %10 puan kazanabilir bunu bir sonraki Otobüs Bileti alımınızda kullanabilirsiniz. Ulusoy Otobüs Bileti sahibi yolcuların yararlanacağı hizmetlerden bir diğeri de otobüslerde sunulan kahvaltı yemek servis. Bu servis arasında tüm soğuk ve sıcak içecekler. Atıştırmalıklarda tatlı ve tuzlular. Kahvaltı servislerinde peynir zeytin ekmek ve çikolata bulunmaktadır.

Bu hizmetlerin yanında her koltuğa ait mini ekranlardan TV film izleyip oyun oynayabilirsiniz. Sınırsız internet olan otobüslerde internet şifreniz Otobüs Biletinizin iç yüzünde not edilmiştir. Tüm koltuklarda hürriyet gazete servisinin yanında otobüse bindiğiniz an Travel Guard Chartis seyahat sigortası güvencesi altında sigortaya tabi tutulursunuz. Bu bilgiyi ise Ulusoy Otobüs Biletinin arkasından kontrol edebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden ulaşabileceğiniz 444 1 888 numaralı müşteri hizmetlerinden isterseniz Bilet rezervasyonu yapabilir. Ya da bir tıkla internet sitesinden online Ulusoy Bileti sahibi olabilirsiniz.

Sınırsız hizmetin konforla ve lüksle buluştuğu Ulusoy’da yapacağınız yolculukların ertesinde bu firmaya tam not verecek bir daha başka bir şirketi tercih etmeyeceksiniz. Eğitimli personeli ve geniş ağ filosu ile hizmette sınır tanımayan kusursuz firmanın bir parçası olarak sizde sevdiklerinize ulaşmanın sonsuz konforunu Ulusoy Biletine sahip olarak yaşayın. Çıkacağınız yolculuklarınızda Türkiye’nin neresine seyahat ederseniz edin mola yerlerinde sadece Ulusoy firmasının otobüslerinin durduğu ve kaliteli personelin verdiği sınırsız hizmetten ise ayrıca yararlanacaksınız.

En ucuz Ulusoy otobüs bilet fiyatları

Yolculuk bitiminde ulaşacağınız il ve ilçelerin tamamına siz değerli müşterilerini klimalı ve tam donanımlı servis hizmetleriyle evlerine kadar bırakacaktır. Öncesinde isterseniz ve ulaşılabilecek bir bölge içerinde iseniz servis sizi o bölgeden alıp otobüsünüzün kalktığı yere kadar ücretsiz olarak götürmektedir. Unutulmaz yolculuğa adım atanın keyfi adresi Ulusoy Turizm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *