Ulusoy otobüs bileti

Seyahat sektörünün değerli ve öncü firmalarından biridir Ulusoy Turizm. Her geçen sene de bu sektörde yenilikçi ve girişimci atılımları ile pek çok bireyin beğenisini kazanan firmadır. Ulusoy turizm otobüs bileti fiyatlarıyla da bunu kanıtlamış bir şirkettir. Bilet fiyatları politikası ile geniş bir kitleyi etkisi altına almayı başarmış ve memnuniyet seviyesini bir çıta daha yükseltmiştir. Pek çok şehre seferler düzenlemektedir. Bunlardan bazıları; İstanbul Gümüşhane Hatay Isparta Kırıkkale Konya İzmir Bursa Ankara Kastamonu Karabük Manisa Mersin Adana sadece bir kaçıdır. Her geçen gün genişlemeye devam eden bir seyahat kapsama alanı söz konusudur. Müşterilerine sunduğu U card ile de otobüs bilet fiyatları konusunda çığır açmıştır. Sloganı ‘ her şey zamanında’ olan Ulusoy Turizm bilet fiyatları konusunda U card ile müşterilerine özel avantajlar sağlamaktadır.

            Ulusoy otobüs bileti alacak müşterilerin U carda sahip olmalarında büyük yarar vardır. Ulusoy turizm internet sitesinden bilet alan müşterilerine %5 indirim yapmakta ve U cardlarına bilet tutarının %10’u kadar puan yüklemektedir. Böylece bir sonraki seyahatiniz de Ulusoy otobüs bileti fiyatlarına kartınızdaki puanları TL karşılığında düşerek daha uygun fiyata sahip olabilme şansına sahipsiniz. Ulusoy turizm yolcularına molalı ve molasız sefer seçeneklerini de sunmaktadır. Şimdi birkaç şehir ile Ulusoy otobüs bileti fiyatlarını size aktarmaya çalışalım.

İstanbul’dan Ankara’ya gitmek için Ulusoy otobüs bileti alan bir yolcu eğer bilet alımını online olarak internet sitesi üzerinden gerçekleştiriyorsa ödeyeceği tutar 41 ti’dir. Bu seferin normal ücreti ise 43 tl’dir. Eğer bir de U card sahibiyseniz kartınıza anında yüklenecek tutar 4.20 TL olacaktır.

İzmit’ten Adana’ya gitmek için bilet alan bir yolcu iseniz otobüs bileti fiyatlarında ki indirimden yine yararlanabilirseniz. Normal ücreti 70 TL olan bu sefer için online bilet alımı sağlıyorsanız ödeyeceğiniz tutar 67 tl’ye düşecektir. Yine aynı şekilde U cardınıza yüklenecek bedel ise 6.20 TL olacaktır.

Başka bir örnek verecek olursak Ulusoy otobüs bileti alan bir yolcu  Erzurum’dan Amasya’ya gitmek için bilet fiyatlarını araştırıyor ve internetten online almaya karar veriyorsa ödeyeceği ücret 62 TL olacaktır. Bu seferin normal tarife ücreti ise 65 tl’dir. Yine bu yolculuk öncesi U cardınıza yüklenecek TL tutarı 6.20 TL olacaktır. Online olarak aldığınız her bilette indirim uygulayan ve cardınıza %10 puan yükleyen Ulusoy turizm müşteri memnuniyeti konusunda çalışmalarına ve sürprizlerine yılın her döneminde aralıksız devam etmektedir.

                Otobüs bileti fiyatlarında rekabetin üst düzey olduğu sektörde mümkün olduğunca uygun koşullar sunan firma bunun yanı sıra yolculuk esnasında sunduğu kaliteli hizmet ve profesyonel bakış açısı ile her geçen gün hızla büyümeye devam etmektedir. Unutmayın Ulusoy ile her şey zamanında.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *